Tabela spotkań będzie systematycznie uzupełniania. Jeśli nie ma tutaj twojej parafii prosimy sprawdzić za kilka dni.

    Pełna nazwa ParafiiMiejscowość - Dzielnica w której jest parafiaUlicaOpis miejsca spotkaniaSpotkanie 1Spotkanie 2Spotkanie 3
    Parafia Św.Pawła Apostoła 05-077 Wesoła 4, ZAKRĘT ul. Ks. Iwaniuka 1-Kościół22 marzec 2014, godz. 19:00--
    Św. Michała ArchaniołaBiałołęka-Kościół 9 luty 2014, godz. 14:00--
    Św. Jakuba Ap. Warszawa TarchominBiałołęka-Sala teatralna piętro 1 nad kaplicą 19 styczeń 2014, godz. 19:00--
    W.N.M.P w CelestynowieCelestynów-kościół26 styczeń 2013, godz. 16:00--
    Wniebowzięcia NMPChotomów--15 marzec 2014, godz. 19:00--
    Bł. Honorata Koźmińskiego w ChrośliChroślaul. Żwirowa 2 05-311 Dębe Wielkiesalka przy plebani24 styczeń 2014, godz. 19:0021 luty 2014, godz. 19:00-
    Matki Boskiej Nieustającej PomocyDuczki-kościół lub salka przy kościele26 styczeń 2014, godz. 15:00 9 luty 2014, godz. 15:0016 marzec 2014, godz. 15:00
    MB Królowej PolskiJabłonna-salka za zakrystią19 styczeń 2014, godz. 19:0016 marzec 2014, godz. 19:00 2 marzec 2014, godz. 19:00
    Parafia św. Maksymiliana Marii KolbegoJózefów - Błota-dolny kościół 2 luty 2014, godz. 18:00--
    Parafia Św. Wita w KarczewieKarczew-Salka parafialna na plebani 9 luty 2014, godz. 15:00--
    św. Klemensa I papieża i męczennikaKlembów-salka katechetyczna 2 luty 2014, godz. 17:0023 luty 2014, godz. 17:0023 marzec 2014, godz. 17:00
    Świętej TrójcyKobyłka-Salka na plebanii11 styczeń 2014, godz. 19:00 8 luty 2014, godz. 19:00-
    Parafia Rzymskokatolicka pod wezwaniem bł. Matki Teresy z Kalkuty w Kobyłce (os. Turów)Kobyłka (os. Turów)-Kaplica parafialna 9 luty 2014, godz. 17:00--
    Jana Kantego w LegionowieLegionowo-Wieczernik 8 marzec 2014, godz. 16:30--
    Naj.Ciała i Krwi P. JeusaLegionowo-Salka Parafialna25 styczeń 2014, godz. 16:30 8 luty 2014, godz. 16:3022 marzec 2014, godz. 16:30
    Św. Józefa Oblubieńca NMPLegionowo-Kościół31 styczeń 2014, godz. 19:3028 luty 2014, godz. 19:3028 marzec 2014, godz. 19:30
    Parafia Matki Bożej Królowej PolskiMarki-26.01 Kaplica Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi przy ul. Kasztanowej - 9.02 i 9.03 kościół26 styczeń 2014, godz. 17:00 9 luty 2014, godz. 17:00 9 marzec 2014, godz. 17:00
    Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi PannyNieporęt-Kościół, po wieczornej mszy św.26 styczeń 2014, godz. 18:00--
    Niepokalanego Poczęcia NMPNieporęt--26 styczeń 2014, godz. 17:45--
    parafia p.w. św. Michała Archanioła w Nowym Dworze MazNowy Dwór Maz.-salka pod kancelarią 9 marzec 2014, godz. 19:00--
    Parafia św. Piotra i PawłaNowy Dwór Maz. - Osiedle Młodych-Salka na plebanii26 styczeń 2014, godz. 19:00 9 luty 2014, godz. 19:00 9 marzec 2014, godz. 19:00
    św. Wincentego a PauloOtwock-Dom Parafialny przy parafii26 styczeń 2014, godz. 16:00 9 marzec 2014, godz. 16:0030 marzec 2014, godz. 16:00
    bł. Ignacego Kłopotowskiego Otwock-Sala przy kaplicy 9 luty 2014, godz. 16:00 9 marzec 2014, godz. 15:30 6 kwiecień 2014, godz. 15:30
    Parafia Miłosierdzia Bożego w OtwockuOtwock-Ługi-Świetlica Parafialna 2 luty 2014, godz. 16:00--
    Parafia pod wezwaniem św. Wincentego Pallottiego ul. Skaryszewska 12 w Warszawie Praga Południe-kościół 26 styczeń 2014, godz. 13:30 2 luty 2014, godz. 13:30 9 luty 2014, godz. 13:30
    Matki Bożej z LourdesPraga Północ-2 piętro salka poradni 9 luty 2014, godz. 17:00 9 marzec 2014, godz. 17:00-
    Św. Łucji Dziewicy i Męcz. w Rembertowie StarymRembertów--16 marzec 2014, godz. 18:00--
    Św. Jana Marii VianneySkrzeszewul. Dojazdowa 2Kaplica w Skrzeszewie26 styczeń 2013, godz. 18:00--
    NMP MATKI KOŚCIOŁASULEJÓWEK-SALA W DOMU PARAFIALNYM12 styczeń 2014, godz. 19:15--
    Przemienienia PańskiegoSulejówek - MiłosnaArmii Krajowej 34Kościół parafialny26 styczeń 2014, godz. 16:30 9 luty 2014, godz. 16:30 9 marzec 2014, godz. 16:30
    NSPJ W-wa Falenica-Dom Parafialny-sala Różańcowa 7 luty 2014, godz. 19:00 7 marzec 2014, godz. 19:0023 marzec 2014, godz. 19:00
    Chrystusa Najwyższego KapłanaWarszawa - Białołękaul. Kobiałka 49Kaplica parafialna19 styczeń 2014, godz. 19:00--
    Matki Bożej Nieustającej PomocyWarszawa - Saska KępaAlfreda Nobla 16kościół12 styczeń 2014, godz. 17:3026 styczeń 2014, godz. 17:30 9 luty 2014, godz. 17:30
    Św. HieronimaWarszawa - Wesoła, Stara MiłosnaRumiankowa (Wesoła) 2Spotkanie w kapilicy zaraz po wieczornej Mszy Św.19 styczeń 2013, godz. 19:00 9 luty 2013, godz. 19:00 9 marzec 2013, godz. 19:00
    Parafia Matki Boskiej Królowej PolskiWarszawa Anin-salka katechetyczna wejście od strony kancelarii parafialnej 8 luty 2014, godz. 16:30 8 marzec 2014, godz. 16:3029 marzec 2014, godz. 16:30
    Św. Wincentego a Paulo w WarszawieWarszawa Bródno--16 marzec 2014, godz. 19:00--
    Bożego Ciała Kościół Konkatedralny na Kamionku Sanktuarium Matki Bożej ZwycięskiejWarszawa Praga PołudnieGrochowska 365salka przy kościele tzw. "pod kopułą", po lewej stronie kościoła 8 luty 2014, godz. 17:0022 marzec 2014, godz. 17:00 5 kwiecień 2014, godz. 17:00
    św. WacławaWarszawa WAWER/PRAGA POŁUDNIE/REMBERTÓW-salka w domu parafialnym, Korkowa 27, Warszawa-Gocławek26 styczeń 2014, godz. 16:00 9 luty 2014, godz. 16:00 9 marzec 2014, godz. 16:00
    Świętego Mateusza Apostoła i EwangelistyWarszawa-Białołęka-Kaplica, ul. Ostródzka 17225 styczeń 2014, godz. 19:00 8 luty 2014, godz. 19:00-
    Wniebowzięcia NMP, ul.Trakt Lubelski 157Warszawa, Wawer-Zerzeń-dom parafialny obok kościoła 2 luty 2014, godz. 11:00 8 marzec 2014, godz. 17:00 5 kwiecień 2014, godz. 17:00
    pw.Matki OdkupicielaWielgolas BrzezińskiWielgolas Brzeziński 39HKościół19 styczeń 2014, godz. 17:00 9 luty 2014, godz. 17:00-
    Przemienienia PańskiegoWieliszew-Sala w wieży 9 marzec 2014, godz. 17:00--
    Matki Boskiej CzęstochowskiejWołomin-Salka w domu parafialnym 2 luty 2014, godz. 16:00 9 luty 2014, godz. 16:00 9 marzec 2014, godz. 16:00
    św. Józefa RobotnikaWołomin-Aula im. ks. kard. Wyszyńskiego 9 luty 2014, godz. 19:00 2 marzec 2014, godz. 19:00 9 marzec 2014, godz. 19:00
    Św. Trójcy w ZąbkachZąbkiPiłsudskiego 46Sala Bł. Ks. Popiełuszki26 styczeń 2014, godz. 17:00 9 luty 2014, godz. 17:00 9 marzec 2014, godz. 17:00
    M.B.CzestochowskiejZielonka -Dom Sw. Jozefa18 styczeń 2014, godz. 16:00--
    Pariafia Rzyskokatolicka pw św Andrzeja Boboli w RajszewieRajszew-kaplica 2 luty 2014, godz. 17:00 9 luty 2014, godz. 17:0016 luty 2014, godz. 17:00
    Parafia Miłosierdzia BożegoWarszawa- Saska Kępa-Kaplica w Domu Parafialnym, wejście od strony kancelarii.19 styczeń 2014, godz. 16:00 9 luty 2014, godz. 16:00-
    Najczystszego Serca MaryiWarszawa - Pl. Szembeka-Salka w domu parafialnym 9 luty 2014, godz. 15:00--
    Matki Bożej Królowej PolskiWołomin-kaplica 9 luty 2014, godz. 19:00--
    Parafia Świętych Apostołów Jana i PawłaWarszawa - Praga Południe - Gocław-salka w dolnym kościele - wejście od zakrystii 8 luty 2014, godz. 16:0015 marzec 2014, godz. 17:0029 marzec 2014, godz. 17:00
    Podwyższenia Krzyża ŚwiętegoDąbrówka-Salka w domu parafialnym30 styczeń 2014, godz. 18:00--
    Matki Bożej FatimskiejLegionowo-kawiarenka 1 luty 2014, godz. 16:00--
    Parafia Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BiskupaPoświętne-świetlica parafialna16 luty 2014, godz. 18:15--

     

    Serdecznie zapraszamy na spotkania.
    Jeśli chcesz poznawać prawdę, pokochać na nowo Jezusa,
    pogłębić więzi małżeńskie, przyjąć Bożą Moc do swojego życia - przyjdź!
    Spotykać będziemy się po to, aby odkryć coś nowego w swoim małżeństwie,
    aby poznać nowe małżeństwa, które często stoją obok nas w kościele,
    aby wspólnie z małżonkiem owocnie spędzić czas.

    To spotkanie jest dla tych, którzy chcą czegoś więcej w swoim małżeństwie.

    Na koniec mały prezencik od Mikołaja dla Ciebie!
    Kliknij link poniżej...